BEŞİKTAŞLILARA BÜYÜK JEST! FİKRET ORMAN ÇILDIRDI!..

Takip Et:
Şampiyonlar Ligi’nde bugün Napoli ile deplasmanda oldukça kritik bir maç oynayacak olan Beşiktaş’ta yönetim üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmek için düğmeye bastı… 
 
Futbolcularını her anlamda motive etmek için çalışmalarını sürdüren Siyah-Beyazlı kurmaylar, başkan Fikret Orman’ın talimatıyla kesenin ağzını iyice açtı. Öyle ki, Beşiktaşlı futbolcular, bugün Napoli’yi devirmeleri halinde hatrı sayılır bir primin sahibi olacaklar. 
 
3 puanın gelmesi halinde UEFA’dan 1,5 milyon Euro galibiyet primi kazanacak olan Siyah-Beyazlılar, bu paranın yarısından fazlasını takıma vermeyi planlıyor. Normalde gruptaki karşılaşmalarda galibiyet primini 40 bin lira olarak belirleyen Beşiktaş yönetimi, Napoli maçının kazanılması halinde toplamda 750 bin Euro prim ödeyecek.
 
Normalde gruptaki karşılaşmalarda galibiyet primini 40 bin lira olarak belirleyen Beşiktaş yönetimi, Napoli maçının kazanılması halinde toplamda 750 bin Euro prim ödeyecek. Normalde gruptaki karşılaşmalarda galibiyet primini 40 bin lira olarak belirleyen Beşiktaş yönetimi, Napoli maçının kazanılması halinde toplamda 750 bin Euro prim ödeyecek.(Habertürk)