DEMET ŞENER’İN AVUKATINDAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Takip Et:

Hürriyet'ten Zelal Özalp'in haberine göre 2005 yılında evlenen ve iki çocukları bulunan Demet Şener ile İbrahim Kutluay’ın boşanacağı haberi, magazin dünyasında bomba etkisi yarattı.

 

Çıkan ayrılık haberlerinin ardından kulislerde çift hakkında pek çok iddia dolaşmaya başladı. Darüşşafaka Doğuş Basketbol Kulübü’nün icra kurulu üyesi olan ve takımının Euroleague maçı nedeniyle Sırbistan’da bulunan İbrahim Kutluay, iddialar karşısında sessizliğe büründü.

 

Yakınlarının “Morali çok bozuk” dediği Kutluay, sorular karşısında henüz bir açıklama yapmak istemediğini söyledi. İddialara açıklık getiren ise Demet Şener’in avukatı Aslı Hatemi oldu. Hatemi, boşanma davasını Demet Şener’in açacağını söyledi: “Boşanma kararı alındı. Davayı Demet Hanım açacak. İbrahim Bey boşanmak için bir avukatla çalışmaya henüz başlamadı. Boşanma davası konusunda henüz onunla konuşulmadı. Ama her iki taraf da çocukları için en doğru şekilde evliliklerini sonlandıracaktır.”

 

''HER TÜRLÜ BELGE VAR''

 

Avukat Hatemi, Demet Şener’in “İhanet dedikodularını yalanladı. Gerçekleri ben daha yeni öğrendim. Elimde belgeler var ve onlar yeter” açıklamasından yola çıkılarak sorulan “Elinizdeki belgeler neler? İhanetin bir kanıtı var mı?” sorusunu ise şöyle yanıtladı: “Bunlar davada kullanılacak, gizli tutulması gereken bilgiler. Bunlara yanıt veremem, ancak belgeden kastınız neyse, ‘belge’ denilince aklınıza ne geliyorsa, elimizde hepsi mevcut.”

 

''GİDECEK YERİ YOK''

 

Demet Şener’le İbrahim Kutluay’ın evlerini ayırdığı iddiası hakkında da konuşan Hatemi, “Evler ayrılmadı. Düzen bozmak veya yeni düzen kurmak konusunda zaman gerekebilir. Demet Hanım ile İbrahim Bey, dava sonuçlanana kadar aynı evde yaşayabilir. Evleri hemen ayırmak zorunda değiller” dedi. ''O rakam doğru değil'' Demet Şener’in boşanma davasında İbrahim Kutluay’dan 5 milyonu maddi, 5 milyonu manevi olmak üzere toplam 10 milyon lira tazminat talep edeceği öne sürüldü. Avukat Aslı Hatemi ise iddianın doğru olmadığını söyledi.