MEHMET ALİ ERBİL: ‘ALİ SADİ’NİN OKUL PARASI İÇİN KOŞTURUYORUM’

Takip Et:

Kariyeri boyunca binden fazla otomobil dağıttığını söyleyen Erbil,"Bugün için 176 bin kişi alışveriş yapıp çekilişe katılmaya hak kazanmış.  Herkese hediyeler dağıttım ama ben bu konuda çok şanssızım. Daha amorti bile çıkmadı" dedi.

OKUL PARAN İÇİN KOŞTURUYORUM

Sabah oğlu Ali Sadi'yi okula gönderdikten sonra Afyon'a geldiğini belirten Mehmet Ali Erbil, "Oğlum, nereye gittiğimi sorunca 'Afyon'a AVM çekilişi için gidiyorum' dedim ama anlamadı. En sonunda'Bu gittiğin okulun paraları nasıl kazanılıyor. O AVM senin bu AVM benim koşturuyoruz' dedim"sözleriyle herkesi güldürdü.

Afyon ve çevre illerden gelen binlerce kişinin büyük ilgi gösterdiği çekilişte Mehmet Ali Erbil, çekiliş sonrası ziyaretçileri yarıştırarak hediyeler dağıttı. İzleyenler Erbil'in esprileri ve yarışmalardaki muzip tavırlarıyla kahkahaya boğuldu.

Ünlü şovmeni görmeye gelenler arasında Afyon Huzurevi sakinleri de vardı. Özel misafirleriyle yakından ilgilenen Erbil, huzurevi sakinlerinin ellerini öperek tek tek fotoğraf çektirdi.

Afyon'un tarihimiz açısından çok önemli bir yeri olduğunu söyleyen Erbil'in, "Kurtuluş Savaşı'nda verdikleri hizmet ve canları pahasına yapmış oldukları savaş unutulmaz. Aynı ruhu 15 Temmuz'da bir kez daha yaşattılar" sözleri büyük alkış aldı.

Afyonlu hanımların büyük ilgi gösterdiği Mehmet Ali Erbil'i bir bayan hayranı adeta öpücüklere boğdu. Ünlü şovmenin öpücük sonrası yanağında ruj izi kaldı.