Magazin

SİNEM KOBAL, KENAN İMİRZALIOĞLU’NU ERİTTİ!

Takvim'den Aydın Hamza'nın haberine göre evlendikten sonra her Türk erkeği gibi göbeklenen Tarkan ve Kıvanç Tatlıtuğ'un aksine Sinem Kobal'la Mayıs'ta evlenen Kenan İmirzalıoğlu zayıfladı!.. Başak Dizer'le evlendikten sonra 9 kilo alan Tatlıtuğ ile Pınar Tevetoğlu'yla evlendikten sonra 8 kilo alan Megastar, Kobal'ı harekete geçirdi.

 

EN AZ 5 KİLO VERDİ…

 

Her daim zayıf olan ve sporu günlük rutininden eksik etmeyen Sinem Kobal, eşi İmirzalıoğlu'nun kilo almaması için kolları sıvadı. Güzel oyuncu, Bebek'teki kendi gittiği spor salonuna eşini yazdırdı.

 

Meslektaşları gibi göbeklenmekten korkan yakışıklı oyuncu da güzel eşiyle hemen her gün antrenman yapmaya başladı. Kenan İmirzalıoğlu'nun beslenmesine de çok dikkat eden ve eşi için diyet yemekler yapan Kobal'ın emekleri kısa sürede meyvesini verdi. Önceki akşam Bebek'te objektiflere yansıyan İmirzalıoğlu'nun düzenli spor ve diyetle verdiği kilolar gözlerden kaçmadı.

 

Beyazperdeye ikinci kez uyarlanacak Yeşilçam'ın efsane filmlerinden Cingöz Recai'de başrol oynayacak olan Kenan İmirzalıoğlu'nun kilo vermesinde yeni projesinin de etkili olduğu öğrenildi. Filmde Cingöz Recai'ye hayat verecek olan İmirzalıoğlu, rolü için kilo vermekle kalmadı. Yakışıklı oyuncu rolü için bıyık da bıraktı..

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu