Spor

FENERBAHÇE’DE SALİH UÇAN VE VAN PERSIE BİLMECESİ!..

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Feyenoord maçı öncesi taraftarların en çok merak ettiği konu olan, "Salih Uçan ve Robin van Persie oynayacak mı?" sorusunu yanıtladı.

 

"ROTASYONUN ZAMANI DEĞİL"

 

Gruptaki iddialarını sürdürebilmeleri için Feyenoord'u yenmelerinin şart olduğunu vurgulayan Advocaat, en iyi oyuncuları sahaya süreceğini söyledi. "Rakibin Ligde ve Avrupa’da yaptıkları inanılmaz. Şu anda oyuncu rotasyonu yapacak durumda değiliz, en iyi oyuncularımız sahada olacak" diyerek, daha önce kadroya almadığı Salih ve Van Persie'ye şans tanımayacağını ima eden Advocaat, şöyle devam etti:

 

"YENEMEZSEK İŞLER ZORLAŞIR"

 

"Feyenoord, Manchester United'ı yenerek büyük avantaj elde etti. Biz, Feyenoord'u yenemezsek işler zor bir hale gelecek. Manchester United'ın bu grubun en iyi takımı ve favorisi olduğunu düşünüyorum. Diğer üç takım da ikincilik mücadelesi verecek."

 

OZAN VE JOSEF'İN YERLERİ DEĞİŞTİ

 

(Sorulan soru üzerine) Siz son maçı izlediniz mi? Ozan ve Josef, Mehmet'in 10 metre önünde oynadılar. 3 önlibero ile çıktığımızı o yüzden söyleyemezsiniz. Belki geçmişte öyle oynamış olabilirler. Ama siz sahada olana bakmalısınız.

 

"VAN PERSIE KARARIMI YARIN GÖRECEKSİNİZ"

 

Van Persie'yi oynatıp oynatmayacağımı yarın göreceksiniz.Ama bizim amacımız önce kazanmak olacak. Van Bronckhorst'u çok uzun zamandan beri tanıyorum. Artık eski bir öğrencim değil. Artık o da bir teknik adam…

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu