Magazin

TUĞÇE KAZAZ TELEVİZYON KURUYOR

Sözcü’de yer alan habere göre gündeme yönelik siyasi açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Tuğçe Kazaz, yeni projesiyle yine dikkatleri üzerine çekecek gibi duruyor. Bir süredir ofisinde çalışma halindeyken çekilmiş kareleri hesabından paylaşan ve son derece uzun içerikli paylaşımlara imza atan Tuğçe Kazaz’ın üzerinde çalıştığı projesi sonunda gün yüzüne çıktı.

Ülke genelinde özellikle 15 Temmuz’da yaşanan başarısız darbe girişimi sonrası esmeye başlayan ‘Milli’ rüzgarına kendisini kaptıran Kazaz, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla, ‘Bağımsız ve milli medya projesini’ tanıttı.

Toplamda 11 maddeden oluşan projenin özelliği tamamen halkın vereceği kararlarla hareket etmesi. Duyuruyu yapar yapmaz çok sayıda olumlu dönüş aldığını söyleyen Kazaz, hislerini; “Arkadaşlarım bilgilendirdiler. Bağımsız ve milli medya projesine çok yoğun bir talep olmuş. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim. Görünen o ki Allah’ın izniyle öngördüğüm tarihten çok daha erken bu projeyi hayata geçireceğiz” satırlarıyla anlatmayı tercih etmiş.

İşte Tuğçe Kazaz’ın yaptığı o paylaşım:

KANALIN ADINI HALK BELİRLEYECEK

Tuğçe Kazaz, katıldığı bir programda medya projesiyle ilgili konuşurken kanalın adını da halkın belirleyeceğini şu sözlerle belirtti: “Kanalın ismini halk belirleyecek. Bu projeye destek verenler benim sosyal medya hesaplarımdan ulaşıp organizasyonumuza ortak olabilirler. Projeye karşı çıkanlar halk düşmandır. Tüm halkımızı instagram hesaplarıma bekliyorum.”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu