EBRU GÜNDEŞ VE REZA ZARRAB’IN MAL PAYLAŞIMI NASIL OLACAK?

Takip Et:

Hürriyet’ten Sinem Vural’ın haberine göre boşanacaklarını açıklayan Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın 2010 yılında evlilik sözleşmesi yaptığı ve mal paylaşımında bulunmayacakları ortaya çıktı.

Magazin gündemine bomba gibi düşen boşanmayla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı.

ABD’de tutuklu bulunan Reza Zarrab, avukatı aracılığıyla Ebru Gündeş’in kendisinden boşanmak istediğini açıklayınca, sık sık lüks yaşam tarzlarıyla gündeme gelen çiftin mal paylaşımını nasıl yapacağı merak konusu olmuştu.

11 Şubat 2010’da evlenen çiftin nikâh öncesinde bir evlilik sözleşmesi imzaladığı ve o sözleşme gereği ayrılırken mal paylaşımı yapmayacakları ortaya çıktı.

Ebru Gündeş’in önümüzdeki günlerde açacağı davada kendisi ve 5 yaşındaki kızı Alara için hiçbir talepte bulunmayacağı öğrenildi. 2010 yılında çiftin evlilik sözleşmesi yaptıklarına dair haberler çıkmış, Ebru Gündeş ve Reza Zarrab ise iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı.

Daha önce de boşanmak istemiş

19 Mart’ta tatil için gittiği Miami’de gözaltına alınan ve İran’a yönelik yaptırımları ihlal ederek ABD’yi dolandırmak, bankacılık sahtekârlığı ve kara para aklama suçlarından Amerika’da tutuklanan Reza Zarrab ile Ebru Gündeş’in ayrılığına dair pek çok iddia var.

Magazin kulislerinde konuşulanlara göre; Gündeş, boşanmayı uzun süredir istiyordu. Birkaç kez bu isteğini eşiyle paylaştı. Ancak ayrılmak istemeyen eşinden gördüğü baskılar nedeniyle dava açmadı.

POSTA: “50 MİLYON TL’Yİ AZ BULDU”

Posta Gazetesi ise Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın mal paylaşımı ile ilgili şu haberi ana sayfasına taşıdı: