SÜREYYA YALÇIN TAM 39 BAVULLA DÖNDÜ!…

Takip Et:

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine göre sosyetenin olay ismi Süreyya Yalçın, yine yapacağını yaptı.

Gösterişli hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen sosyetenin en zengin kadınlarından Süreyya Yalçın, rekor kırdı. Bütün bir yazı eşi Ozan Baran’la Bodrum ve Mikonos’ta geçiren Yalçın, geçtiğimiz günlerde İstanbul’a tam 39 bavulla döndü. Birbirinden iddialı bikini ve mayolarla yaz boyunca Bodrum ve Mikonos sahillerinde boy gösteren ikoncan, tatilde de alışveriş yapmadan duramadı.

SERVETLİK ALIŞVERİŞ

Merhum iş adamı babası Faruk Yalçın’ın kendisine bıraktığı 4 milyar dolarlık servetle lüks içinde yaşayan ünlü ikoncan, Mikonos’ta da kesenin ağzını açtı. Yüklü bir alışveriş yapan Yalçın, beğendiği her bir bikini ve mayoyu satın almaktan geri kalmadı. Tatil boyunca yaptığı alışverişler nedeniyle valizlerinin sayısı bir hayli artan Süreyya Yalçın, bavulları uçağa sığmayınca çareyi VIP minibüs tutmakta buldu.

500 BİKİNİ SATIN ALDI

Tatilden özel uçağıyla dönen sosyetik ikoncan, içerisinde 500’e yakın bikininin olduğu valizleri için ise 2 adet VIP minibüs tuttu. Lüks yaşamıyla herkese parmak ısırtan Süreyya Yalçın, bu dillere destan tatiliyle yurt dışına 3 bavulla gidip 6 bavulla dönen diğer sosyetiklerin havasını söndürmüş oldu.