Magazin

VE BRAD PİTT’TEN İLK AÇIKLAMA GELDİ!

Akşam’da yer alan habere göre Angelina Jolie ile Brad Pitt’in, 12 yıl sonra ayrılık kararı alması magazin gündeminin ilk sırasındaki yerini koruyor. Boşanma nedenleri arasında ise aldatma, aile içi şiddet ve Alkol gibi ağır suçlamlar bulunuyor.

Aile sağlığının istikrarı adına boşanma talebinde bulunduğu öğrenilen Jolie’nin, 6 çocuğunun velayetini istediği belirtildi.

Daily Mail gazetesine konuşan Brad Pitt ise “Bu açıklamalar beni üzdü. Ama asıl üzen şey, çocuklarımın böyle bir zamanda mahremiyetine saygı duyulmaması olur” ifadelerini kullandı. 

Öte yandan Page Six adlı sitenin haberine göre, çiftin ayrılmasına neden olan ‘üçüncü kişi’ Allied isimli filmde Pitt’le birlikte kamera karşısına geçen Fransız aktris Marion Cotillard.

Pitt ve Cotillard’ın ilişkisi olduğuna dair iddiaların ardından, Pitt’in peşine detektif taktıran Jolie’nin bu ‘yasak aşkı’ belgelediği iddia edildi. Jolie-Pitt ayrılığına ilişkin iddialar bununla da sınırlı kalmadı.

Fransız yönetmen Guillaume Canet ile birlikte olan Cotillard’ın hamile olduğu ve çocuğun babasının Pitt olduğu belirtildi.

Pitt ve Jolie hayranları, Cotillard’ın sosyal medya hesaplarına tehdit mesajları attı. Ölüm tehditleri bile alan Cotillard’ın koruma sayısının arttırılacağı belirtildi. 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu