CEM YILMAZ’DAN ŞAŞIRTAN EBRU ŞALLI AÇIKLAMASI!

Takip Et:

Sözcü’den Emre Çevik’in haberine göre Türkan Derya’nın yönetmenliğini yaptığı ve başrollerini Burcu Biricik, Özgün Çoban ve Alican Yücesoy’un paylaştığı ‘Çok Uzak Fazla Yakın’ filminin galasına Cem Yılmaz da katıldı. Ünlü komedyen, Türken Derya’nın çok iyi bir drama yönetmeni olduğuna vurgu yaparak, güzel bir film beklediğini belirtti.

Sözcü’nün haberine göre; yeni filmi için mesai harcadığını vurgulayan Cem Yılmaz, “Şu sıralar Ozan’la beraber GORA’nın devamı için çalışıyoruz. 2017’nin ilkbaharında çekmeyi düşünüyoruz ama Ocak’ta küçük bir kısa film yapacağız. Uzun zamandır Ozan’la çalışamıyordum. Kendisi çok meşgul idi. Dizi-filmleri vardı” şeklinde konuştu.

“EBRU ŞALLI SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIM”

Bir muhabirin “Televizyon düşünmüyor musunuz?” sorusuna esprili bir dille, “Televizyon var benim evde” şeklinde cevap veren başarılı komedyen, “Teklif gelmiyor” dedi.

Ebru Şallı ile hakkında çıkan aşk haberlerini kendisinin de gazetelerden takip ettiğini açıklayan Yılmaz, “Çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Yıllardır da sizin sayenizde hep büyük aşklar yaşanıyor bitiyor. Özel hayatımızla ilgili yorumları sizlere bırakıyoruz” diyerek, aşk haberlerini yalanladı.

Topuklu ayakkabıları gözlerden kaçmayan Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu ile ayrı ayrı geldiği galada daha sonra bir araya gelerek, ayaküstü sohbet etti.