MURAT BOZ SÜRPRİZ BİR KARAR ALDI!

Takip Et:

Aslı kapris yaptı taşınıyor

Güneş’te yer alan habere göre ünlü kadınlar arasında hayatlarındaki erkeklerin evini beğenmeme gibi bir akım başladı.

Daha önce Sinem Kobal, Fahriye Evcen ve Hande Subaşı gibi pek çok ünlü isim sevgilisinin yaşadığı evi beğenmeyip başka evlere taşınmalarını sağladı. Bu modaya uyan son isim Aslı Enver oldu.

Önceki gece Murat Boz ile Aslı Enver Asmalımescit’te bir mekanda eğlencedeydi. Yaklaşık 6 saat kaldıkları mekanda kendi parçalarının çalınmasını istemeyen Boz, mekan çıkışı ise basın mensupları ile ayak üstü sohbet etti. Yakışıklı popçu, “Arkadaşlar Boğaz manzaralı bir eve taşındığım haberleri tamamen dedikodu. Çünkü ben zaten Boğaz manzaralı bir evde oturuyorum. Fakat şimdi ev arıyorum, kısa süre içerisinde evimi değiştireceğim. Aslı’nın istediği gibi bir evde yaşayacağım’’ dedi.

KENDİ ŞARKILARINI ÇALDIRMADI

Murat Boz ile sevgilisi Aslı Enver, önceki akşam Asmalımescit’te eğlenceden dönerken bu şekilde görüntülendi. Murat Boz’un eğlence mekanında kendi şarkılarının çalınmasına tepki gösterdiği, “Benim şarkılarımı dinlemek istemiyorum, farklı isimler çalın” demesi mekandaki diğer müşterileri şaşırttı. Aslı ile Murat’ın son derece sade giyim tarzı ise görenlerin takdirini topladı.