İŞ ADAMI YAŞAR SÖNMEZ’İN KIZI DÜNYA EVİNE GİRDİ

Takip Et:

MUHTEŞEM DÜĞÜNDE ‘EVET’ DEDİLER!

İş dünyasının tanınan ve çok sevilen ismi Yaşar Sönmez’in kızı Asya Sönmez, Beyrutlu sevgilisi Ali Kolchman’la dünya evine girdi.

150 kişilik VIP davetlinin katıldığı gecede eski futbolcu Mustafa Doğan ile eşi Meryem Doğan, Azerbaycan’da yaşayan Guzel Demirof, turizimci Ahmet İllez, iş adamı Ahmet Sönmez, İsviçre’de yaşayan iş adamı Orhan Öztaş, Belçika’da yaşayan iş adamı Hakan Duman, Princess grubunun eş başkanı Enis Özkan ve eşi yerini aldı.

Nikah şahitliğini Princess yönetim kurulu başkanı Sudi Özkan’ın yaptığı muhteşem gecede son dönemin dikkat çeken ve çok sevilen seslerinden Elif Kaya sahne aldı.

50 bin adet kırmızı gülün kullanıldığı düğün töreninde Türk Bayrağı ve Lübnan Bayrağı dikkatlerden kaçmadı.

TÜRK BAYRAĞI AÇTILAR

Gecede gelin ve damatla Türk bayrağı açan şarkıcı Elif Kaya “Sönmez ailesinin yurt dışında bizleri başarıyla temsil ettiğini gördüm. Bende her gittiğim yere bayrağımızı götürüyorum. Ben ülkemin kızıyım. Kültürümüzü ve ülkemizi tanıtmamız gerek” dedi. Şarkıcı, “Kıyafetimi Bülent Ersoy’un modacısı Semih Doğaner elleriyle dikti. Semih, benim için Bülent Ersoy’u bıraktı” sözleriyle espri yaptı. Muhabirlerin “Elinizdeki tek taş dikkatimizi çekti. Acaba evlilik teklifi mi var?” sorularına “Keşke olsa. Ama tek taşımı kendin aldım. 15 TL’ye pazardan alıp geldim Belarus’a” şeklinde cevap verdi.

İşte muhteşem düğünden fotoğraflar…