EBRU ŞALLI – CEM YILMAZ AŞKININ BİLİNMEYENLERİ!

Takip Et:

Takvim Gazetesi’nde yer alan habere göre yazın sürpriz aşkına imza atan Ebru Şallı ve Cem Yılmaz’ın ilişkisiyle ilgili gerçekler gün yüzüne çıkmaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda Çeşme ve Bodrum’da ilk kez görüntülenen sürpriz ikilinin aslında geçtiğimiz Mart’tan itibaren görüştüğü iddia edildi. Uçankuş’un iddiasına göre eski manken, Sinan Akçıl’la birlikte olduğu dönemde şarkıcının kendisini Ayşe Akın’la aldatmasından sonra Yılmaz’la mesajlaşmaya başladı.

‘SADECE ARKADAŞIZ’

Şallı, Akçıl’la ilişkisi bir dargın bir barışık devam ederken Yılmaz’la yakınlaştı. İddialara göre Sinan Akçıl, o dönem Şallı’nın telefonunda Yılmaz’dan gelen mesajları görünce çılgına döndü. Güzel sunucu da Cem Yılmaz’la arkadaş olduklarını söyleyerek krizi atlattı. Ancak Ebru Şallı ile Sinan Akçıl ilişkisi, bu olaydan sonra çok uzun sürmedi.

SİNAN DELİYE DÖNDÜ

Akçıl’ın kendisini oyuncu Müjde Uzman’la aldattığını öğrenen Şallı, ilişkiye nokta koydu… Kısa bir süre sonra Cem Yılmaz’la aşk yaşamaya başlayan Ebru Şallı’nın ayrılık acısını atlatması da uzun sürmedi. Sinan Akçıl da eski sevgilisinin kendisiyle birlikteyken yakınlaştığı Yılmaz’la aşkını ilan etmesi üzerine Ebru Şallı’ya hakaret dolu mesajlar attı. Cem Yılmaz cephesinde de durum çok farksız değil! Mart’ta Ebru Şallı ile yakınlaşmaya başlayan Cem Yılmaz, Mayıs’ta Özge Sabuncu ve Haziran ile Temmuz ayları boyunca da eski eşi Ahu Yağtu ile beraberdi!

DALDAN DALA CEM

Mayıs’ta eski sevgilisi Özge Sabuncu ile barışan Cem Yılmaz’ın yaz başından itibaren de eski eşi Ahu Yağtu ile ilişkisine yeni bir şans verdiği konuşulmuştu…