Magazin

VIP HAMİLE: GÜLŞEN

Takvim’de yer alan özel habere göre popçu Gülşen, lükse olan düşkünlüğünü bir kez daha gözler önüne serdi. 5 aylık hamile olan şarkıcı, bebeği için gelen hediyeleri instagram hesabında paylaşmaya başladı.

Doğumunu da gerçekleştirmek için pek çok hastaneden para teklifi alan güzel şarkıcı, instagram’dan paylaştığı ‘bebek kıyafetleri’ konusunda ise çok seçici! Oğlu için hediye gönderen pek çok yerli markayı geri çeviren Gülşen, dünyaca ünlü markaları tercih ederek bebeğini lüks içinde yaşatacağının sinyalini verdi.

FİRMALAR, REKLAM YARIŞINDA…

Sanatçının yerli markaların reklamlarını yapmak yerine sadece dünyaca ünlü lüks markaları tercih etmesi “Reklam bahane, gösteriş şahane” yorumları yaptırdı. Sonbaharda oğlunu dünyaya getirecek olan Gülşen, geçtiğimiz haftalarda hediye gelen Ralph Lauren ayakkabı ve Hermes battaniyeyi instagram’da yayınlamıştı.

Kendisi de sadece dünyaca ünlü markaların kıyafetlerini giyen ve alışveriş için yüklü para harcayan Gülşen’in bebeği için seçtiği kıyafetlerin de lüks olması “Ünlü sanatçının oğlu, VIP bebek olacak” dedirtti…

Gülşen’in oğlu için hediye gelen ayakkabısı 150, Hermes marka battaniye ise yaklaşık bin 500 lira…..

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu