17’LİK ZEHRA ÇİLİNGİROĞLU BARDA MI SABAHLADI?

Takip Et:

İddialara göre; Hülya Avşar – Kaya Çilingiroğlu çiftinin 17 yaşındaki kızı Zehra, önceki gece beraber büyüdüğü, teyzesi Helin'in de Pazarlama Müdürü olan, Işık Üniversitesi Siyaset Bilimi öğrencisi Sercan Yaşar'la Nişantaşı'nda bir barda sabahladı. Güneş'in haberine göre 18 yaşından küçük olmasına rağmen bara alınan Zehra, annesinin Cunda'da olmasını fırsat bilip saat 05.00'e kadar mekandan çıkmadı. Görüntülenmemek için arkadaşı Yaşar'ı önden gönderen Zehra, 5 dakika sonra bodrum kattan çıktı ve "Yakın bir arkadaşımızın doğum günü vardı" dedi.

Polisten kaçtı iddiası!
Taksiye binen Zehra, Kuruçeşme'deki bir benzinlikte bekleyen Yaşar'la buluştu. Anne ve babasından aldığı sert uyarılara rağmen bildiğini okuyan Zehra'yı gazetecilerin takip ettiğini gören Yaşar, sinirlendi. Zehra'yı almadan hızla uzaklaşan Yaşar, polis kontrolinden cde kaçtı. Ancak 200 metre ileride polislerin yakaladığı Yaşar, "O fotoğrafları hemen silin" diyerek yüzünü sakladı. Yanında bulunan arkadaşlarından biri ise cebinden polis muhabirlerine ait kartı göstererek, "Çekmeyin, ben de polis muhabiriyim" dedi. Asayiş ekipleri kimlik kontrolünden sonra Yaşar ve arkadaşını gönderdi.

O barı kapattıracağım
Kaya Çilingiroğlu, kızının kendisine yalan söyleyip gece barda eğlendiğini öğrenince küplere bindi.

Güneş'e konuşan Çilingiroğlu, "Benim haberim yoktu. Annesi Cunda'da, bende de kalmak istemiyor. Eve gidip 'Evdeyim' diye mesaj attı ama gece 01.00'de tekrar çıkmış. 17 yaşındaki çocuğu Sess bar nasıl içeri alır? O barı kapattıracağım. Zehra'nın ağz.. s…tım. Annesini de aradım, o da aynı şekilde çok kızdı. Gereken uyarıyı aldı" dedi. (Güneş)