Magazin

VİLDAN ATASEVER’İN SÜRPRİZ AŞKI ORTAYA ÇIKTI!

Uçankuş’un haberine göre son olarak ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan’da seyirci karşısına çıkan Vildan Atasever’in, bir süredir gizli saklı bir aşk yaşadığı iddia edildi. Ünlü oyuncunun, 2 yıl önce festivallerde yarışan ‘Annemin Şarkısı’ filmiyle ünlenen yönetmen Erol Mintaş’la beraberlik yaşadığı ileri sürüldü.

Vildan Atasever’in, Antalya Altın Portakal Film Festivali sırasında ortak arkadaşları vasıtasıyla Erol Mintaş’la tanıştığı öğrenildi. Sosyal medyadan da birbirlerini takip eden çift, şu günlerde Amerika’da tatil yapıyor. Mintaş ve Atasever, sık sık yurtdışı tatillerinden fotoğraf paylaşsa da birlikte herhangi bir poz yayınlamıyor.

GEÇEN YIL BOŞANDI

Vildan Atasever, 2009 yılında ‘Gecenin Sesleri’ dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı İsmail Hacıoğlu’yla evde yapılan sade törenle nikah masasına oturmuş, 4.5 yıl süren bu evlilik geçen yıl şubat ayında noktalanmıştı. Boşandıktan sonra Ataşehir’deki evlerindeki haklarını paylaşan ikiliden Hacıoğlu, geçen yaz aşk yaşamaya başladığı dansçı sevgilisi Duygu Kaya Kumarki’yle bebek beklediği ortaya çıkınca, boşanma yıldönümünde nikah masası oturmuştu. Nikah masasında söylediği “Tüm yalnızlığımla evet diyorum” sözleri tartışma yaratan Hacıoğlu, doğacak kızına ‘Yemin’ adını verecek.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu