SEDA SAYAN’IN ZUHAL TOPAL’A YANITI AĞIR OLDU!

Takip Et:

Sözcü’den Erdinç Yapan’ın haberine göre sunucu Zuhal Topal, geride bıraktığımız Şubat ayında ‘Ülkemizde şehitler varken siz burada oynayamazsınız’ diyen damat adayını ve ona destek verdiğini iddia ettiği Seda Sayan’la sevgilsi Erkan Çelik’i mahkemeye vermişti.

ZUHAL TOPAL’A CANLI YAYINDA ŞEHİT TEPKİSİ (VİDEO)

Dava devam ederken bir gazeteye konuşan Zuhal Topal, kendisine yönelik bir linç kampanyası yürütüldüğünü söyleyerek mağdur olduğunu belirtti.

Davalık olduğu Seda Sayan, Topal’ın bu açıklamasını sosyal medya hesabından ağır sözlerle eleştirdi.

Zuhal Topal’a ‘Kötü oyuncusun kızım’ sözleriyle yüklenen Seda Sayan’ın açıklaması şöyle: “Ülke yangın yeri olmuş, herkes vatan millet diyor bu halen tribünlere oynuyor. Neymiş bizim yüzümüzden korkudan, evden sokağa çıkamıyormuş. Millet tankların uçakların altına yattı korkmadı. Korkma bu halk sana bir şey yapmaz, bu kadar olay varken sen kimsin de seni linç edecekler. Ayrıca dava süreci devam ederken dava hakkında demeç vermekte ayrı bir suçtur. Suçun büyüğünü işleyip, iftira attırıp sonra suçsuzu oynamak senin oyunculuğundan kaynaklanıyor biliyoruz ama bu halk aptal değil kızım, kötü oyuncusun.”