ALİŞAN’DAN ELEŞTİRİLERE FOTOĞRAFLI YANIT!

Takip Et:

Sözcü’den Erdinç Yapan’ın haberine göre şarkıcı Alişan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hakkında yapılan iddialara yanıt verdi.

Sosyal medya insanları ortak bir bilinç konusunda bir araya getirirken, bir yandan da özellikle sanatçılar cephesinde kimi zaman linç aracı olarak kullanılıyor. Bununla ilgili tepkilerini ortaya koyan Alişan, yıllar önce yaptığı bir paylaşımı yeniden gündeme getirdi ve hakkında yapılan asılsız suçlamaları şu sözlerle kınadı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la onun tutukluluk günlerinde çekilmiş bir kareyi paylaşan Alişan, altına şunları yazdı: “Yalakalık yapıyosun,saray yalakası,Tayyip Erdoğan yalakası diyenlere bu fotoğrafla cevap vermek istiyorum. Gezi olayları sırasında atmıştım ve açıklama yapmıştım ama hala salak salak yazanlara birkez daha söylüyorum. Bu fotoğraf sene 1999 yılında Pınarhisar Cezaevi ziyaretinde çekildi. Ve o zamanlar bırakın siyaseti özgürlüğü elinden alınmış bir abim olarak kötü gününde yanında olmaya gittim. Bugün daha büyük bir kumpasla, hainlikle karşı karşıya Cumhurbaşkanı’m ve ben tabiki yanında olacağım. Olmaya da devam edeceğim Allah’ın izniyle.. Ne devletimizi ne de Cumhurbaşkanı’mızı hainlere yedirtmeyeceğiz.”