Ana Sayfa Magazin ESRA EROL VE PROF. DR. NİHAT HATİPOĞLU 'DEMOKRASİ NÖBETİ'NDE

ESRA EROL VE PROF. DR. NİHAT HATİPOĞLU ‘DEMOKRASİ NÖBETİ’NDE

Takvim’de yer alan habere göre FETÖ’CÜ terör örgütünün hain darbe girişimine karşı tepki gösteren yüz binlerce vatandaş günlerdir demokrasi nöbetinde! Yer aldıkları videoyla ‘Darbeye hayır’ diyen atv’nin sevilen yıldızları da önceki akşam Kısıklı’da halkla bir araya geldi.

Esra Erol ile Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, hain saldırıyı bir kez daha kınadı. Tatilini yarıda keserek meydanlarda demokrasi nöbeti tutan Esra Erol, darbe girişimine göğüs gererek hayatını kaybeden şehitleri andı.

‘ZALİM HEP TETİKTE’

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu da halkla birlikte demokrasi şehitleri ve Türkiye için dua etti. Zulmün ve zalimin hep tetikte olduğunu söyleyen Prof. Dr. Hatipoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Siz bu ülkeyi sahiplenmek için buradasınız. Yüce Rabbim hepinizden razı olsun. Mekke ve Medine yolu Anadolu’dan geçer. Fahrettin Paşa’nın Medine Müdafaası ile sizin duruşunuz arasında hiçbir fark yok.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Eklenenler

The Good Place 5. sezon çıkacak mı?

Bu senenin başında “The Good Place” dizisinin 4. sezonu NBC üzerinden izleyici ile buluştu. Aynı zamanda dizinin 4. sezonu, bugün Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Yayımlanan yeni sezonun ardından uslarda kalan en büyük sual yeni bir sezonun olup olmayacağıydı. “The Office”, “Parks and Recreation” ve “Brooklyn Nine-Nine” gibi yapımlara imza atan Michael Schur’un kaleme aldığı komedi dizisi, izleyicilere veda ediyor. Dizi, 4. sezonuyla final yaptı ve yeni bir sezonun gelmeyeceğini duyurdu.

Hercai 41. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Miran Babasının Hazar Olduğunu Öğrenecek Mi?

Atv’nin hoşlanılan dizilerinden Hercai, 40. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Azat’ı bir yere çarpanın Miran olduğunu bakan Şadoğlulları ona düşman oluyor. Reyyan, Miran’ın suçsuz olduğuna inanıyor. Ama inanmıyormuş gibi yaparak ondan boşanacağını açıklıyor. Böylece Miran’ın öldürülmemesini sağlamak istiyor. Aslan, kendisini geliştiren Reyyan’ın öz babasıyla beraber hareket ediyor. Sultan, oğlu Aslan’a kavuşuyor.

Farah Zeynep Abdullah, annesine özlemini cümlelere sığdıramadı

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Şimdilerde Suçsuzlar Apartmanı adlı TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU’nin çok konuşulan dizisi ile ekranlara gelen oyuncu Farah Zeynep Abdullah, annesi ile uzakta olmanın güçlüğünü yaşıyor. Daha önceki zamanlarda 30 yaşına giren oyuncu, anneannesinin 83. yaş gününde de beraber bir resimlerini paylaşmıştı. Farah Zeynep Abdullah’ın ailesine çok düşkün olduğu, sosyal medya hesabından da anlaşılıyor. Oyuncu, bir dönem Londra’da yaşamıştı.

Avatar 2 ne zaman çıkacak?

İlk olarak 2009 senesinde izleyici ile buluşarak bilim kurgu cinsinde yeni bir devir başlattığını açıklayabileceğimiz Avatar’ın devam filmleri üzerindeki çalışmalar sürdürülüyor. Geçtiğimiz saatlerde filmin çekimlerinin bittiği açıklandı. Filmin çekimlerinin bitirilmiş olması ise yeni filmi coşkuyla bekleyen izleyicilerin usuna “Avatar 2 ne zaman çıkacak?” sualini getirdi. Avatar 2 ne zaman vizyona girecek? İlk filmin çok beğenilmesi de ele alınırsa toplamda ikişer sene arayla yayımlanacak 4 yeni Avatar filmi tasarlanmıştı.

Mucize Doktor 31. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ali Kıvılcım’ın Bebeğinin Gönderilmesini İstemiyor!

Fox Tv’nin hoşlanılan dizisi Mucize Hekim, merakla beklenen 31. kısmıyla 1 Ekim perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ferda, sağlık kurumunda kendisini ilgilendirecek tek bir şey olduğunu, onun da Ali olduğunu söyler. Beliz, Kıvılcım’ın bebeğinin evlatlık verilmesi istediğini açıklar. Ferman ise, Beliz’in bu kararına karşı çıkar. Hatta onun suratına bakmayacağını açıklar. Adaletli hoca, fenalaşıyor ama Ferda, …

Yaşam