Magazin

HADİSE: “HERKES EVİNE EKMEK GÖTÜRÜYOR”

Sözcü’de yer alan habere göre başarılı şarkıcı Hadise, en güzel şarkılarını Endülüs Park’ta Bursalılar ile birlikte söyledi. Binlerce kişinin hep bir ağızdan söylediği şarkılarla muhteşem bir konsere imza atan Hadise, Derya Açıkgöz imzalı özel kostümü ve sahne şovuyla Bursalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

BASIN DOĞRUSUNU YAZANA KADAR…

Uzun bir aradan sonra Bursalılar ile bir araya gelmekten ötürü çok heyecanlı olduğunu belirten Hadise, ‘’Benim bir ayağım Bodrum’da değil. Basın doğrusunu yazana kadar tekrarlayacağım. La Plaj ablamın, ona destek oluyorum. Bayramda Kıbrıs konserinden sonra oraya gittim çünkü annem ve ablam oradaydı. Birlikte bayramı geçirdik, ben de ablamın plajı olduğu için sahneye çıktım, birlikte birkaç şarkı söyledik ve eğlendik. Ablama reklam için beni kullan afişlerde diyorum. Bayramda sahne aldım ve sahne almaya da o gün karar verdim. Ben karar verdim; Hülya’ya ben sahneye çıkıyorum dedim. Ablamdan para da istemedim‘’ dedi.

‘’ LA PLAJ’DA HERKESİN ŞARKISI ÇALINIYOR”

‘’La Plaj’da şarkısının çalınmasını istemediğim kimse de yok. Beni böyle polemiklere kimse sokamaz. Hepimiz sanatçıyız. Hem ben hem diğer sanatçı arkadaşlarım elimizden geleni yapıyoruz, herkese saygım sonsuz. Herkese başarılar diliyorum” diyen başarılı sanatçı, Hande Yener’in plajında şarkılarını çaldığının sorulması üzerine de “Ne güzel. Hande Yener’in şarkıları da ablamın plajında çalıyor. Bence anormal bir şey yok, herkesin şarkısı çalıyor. Herkes evine ekmek götürüyor, herkes çalışsın, herkes parasını kazansın. Herkes başarılı olsun isterim” diyerek cevap verdi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu