Magazin

SİMGE TERTEMİZ’İN EDA TAŞPINAR’A İSYANI BİTMEK BİLMİYOR!

İki güzel ‘yağ’ kavgasına tutuştu…

Takvim’den Doğan Savaş’ın haberine göre her şey Simge Tertemiz’in Eda Taşpınar’ın yeni piyasaya çıkardığı ‘bomba’ adını verdiği güneş yağını kullanmasıyla başladı.

Tertemiz, güneş yağını kullandıktan hemen sonra tüm vücudunda sivilceler çıktığını söyledi ve ekledi: “Benim dışımda birçok kişi de aynı problemi yaşamış.” Güzel modelin bu eleştirisine şimdilerde Yunanistan’da tatilde olan ikoncandan yanıt gecikmedi. Eda Taşpınar, Simge Tertemiz’in ürün üzerindeki yazıları okumadığını ve cilt tipine uygun güneş yağı kullanmadığını söyledi. Sosyetik ikoncanın bu yanıtı, Tertemiz’i daha da kızdırdı.

Eda Taşpınar tarafından reklam yapmakla suçlanan güzel model, önceki gün yine snapchat’ten sosyetik ikoncanı topa tuttu. Reklam peşinde koşmadığının da altını çizen Simge Tertemiz, tartışmayı alevlenlendirecek şu cümleleri kurdu:

‘VASIFSIZ’ GÖNDERMESİ!

“Reklam yapacağım şahıs asla Eda Taşpınar olamaz. Reklam peşinde olsaydım ‘vasıflı’ birini kullanırdım. 15 yıldır mankenlik yapıyorum ama kendisini şahsen tanımıyorum bile. Gerçekten mağdur olmasaydım bunu asla dile getirmezdim. Madem bu ürün her cilt tipine uygun değil, o zaman üzerine öyle bir yazı yazılacak ki biz de bunu okuyacağız. Yaz-kış solaryumlarda yatıp kalkıp sonra da ‘Çok bomba bir ürün çıkardım’ diyerek kimseyi kandırmayın. Her söylediğimin tamamen arkasındayım. Hayatımda ilk kez bronzlaştırıcı yağ kullanmıyorum ama başıma ilk kez böyle bir şey geliyor.”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu