HANDE YENER’DEN SÜRPRİZ HADİSE ATAĞI!

Takip Et:

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine göre Bodrum’daki beach savaşları farklı bir boyut kazandı. Hadise, bu yıl açtığı ‘La Plaj’ ile Hande Yener’in sahibi olduğu ‘Sebastian Dona’ adlı beach kulübe rakip olmuştu. Ancak Yener’den beklenmeyen bir hamle geldi.

Ünlü şarkıcı, önceki gün mekanında düzenlediği ‘Happy hour’ partide Hadise’nin şarkılarını çalarak rakibine zeytin dalı uzattı. Bu hareket hem mekanda eğlenenleri hem de ikilinin hayranlarını bir hayli şaşırttı. Yıllar önce Sinan Akçıl yüzünden karşı karşıya gelen ve açtıkları mekanlarla rekabeti Bodrum’a taşıyan Hadise ile Hande Yener’in bu savaşına geçen ay Demet Akalın da dahil olmuştu.

GÖZLER ONDA…

La Plaj’ı ziyaret edip mekanı instagram’da öven Akalın’ın bu hareketi ise “Demet, ezeli rakibine nispet yaptı” dedirtmişti. Geçen hafta mekanında yaşanan silahlı kavga nedeniyle zor anlar yaşayan Hadise’ye Yener’den destek mahiyetinde gelen bu son hamle gözleri ünlü popçuya çevirdi.

Sinan Akçıl yüzünden Yener’le olan tüm bağını koparan seksi popçunun, zeytin dalı karşısında ne yapacağı merakla bekleniyor…