Magazin

ELÇİN SANGU ‘AŞK TATİLİ’NE ÇIKTI

Sözcü’den Aytekin Teker’in özel haberine göre son dönemin en çok konuşulan oyuncularından olan Elçin Sangu’nun İtalya’da tatil yaptığı ortaya çıktı. Sangu, yaklaşık 5 yıldır beraberlik yaşadığı sevgilisi Yunus Özdiken ile İtalya’da yorgunluk attı. Ünlü çift tatil için Sardinya Adası’nı tercih etti.

Bir haftadır, Villasimius bölgesindeki yer alan ve geceliği 2 bin 500 TL olan Falkensteiner Resort Capo Boi adlı otelde tatil yapan çift daha sonra Roma’ya geçti. Burada alışveriş yapan aşıkların dün İstanbul’a geldiği konuşuluyor.

“ERKEK ARKADAŞIMIN ZEKASINA HAYRANIM”

Elçin Sangu son röportajında erkek arkadaşı Yunus Özdiken ile ilgili olarak şu sözleri söylemişti: “Erkek arkadaşımın zekasına hayranım. Çok güzel bir üniversitede siyasal bilimler okumuş, master’ını yapmış. O da İzmirli ama İstanbul’da tanıştık. Her şeyden önce sıkıcı bir adam değil, komedi unsurları hayatının içinde hep var. O çok zeki, esprili, bana hitap eden, hayatımı geçirebileceğim biri. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki, benim evrilmeme ve gelişmeme sebep oluyor.”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu