BİRCE AKALAY VE SARP LEVENDOĞLU’NUN BODRUM AYRILIĞI!

Takip Et:

Takvim’de yer alan habere göre oyuncu çift Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu’nun arasına ‘kara kedi Bodrum’ girdi. Erkek arkadaşlarıyla Datça’da tatil yapan Levendoğlu, sosyal medyadan Bodrum’a ve burada tatil yapanlara laf attı. Ancak ünlü oyuncunun eşi Akalay da tatil için Bodrum’u seçmişti.

2014 yılında evlenen ve balayını da Bodrum’da geçiren çiftten Birce Akalay, instagram’da “Bodrum şahane… Kafamı kızdırmayın, feribota atlar gelirim” mesajını yayınlayarak Datça’daki eşine şakayla karışık gözdağı verdi.

‘DENİZİN DİBİ BALÇIK OLDU’

Eşinden ayrı tatil yapması ve Bodrum hakkındaki mesajıyla Birce Akalay’la arasının bozuk olduğu konuşulan Sarp Levendoğlu, sürekli çıkan ‘ayrılık’ haberlerine ise şöyle yanıt verdi: “Dünyanın en güzel denizi Türkbükü’ydü ama iğrenç eğlence anlayışıyla her yerine saçmasapan barlar, gece kulüpleri yaptılar. Sonunda da o güzelim denizin dibi balçık oldu. Güzelim Bodrum’un her yeri bina, İstanbul’dan beter oldu. Benim çocukluğumun cenneti Bodrum’un içine edenlere bir daha söylüyorum; Bodrum’da .ok mu var!”