Magazin

TARKAN: “ÇOK SEVDİM MUTLUYUM”

Milliyet’te yer alan habere göre Tarkan, Expo 2016 Antalya konseri öncesi havaalanında Show TV’de yayınlanan Pazar Sürprizi’nin sorularını yanıtladı. Son dönemde yaşanan terör olaylarına değinen Megastar, “Çok üzüyor ve sarsıyor ama hayat devam ediyor. Sahneye çıkmaya devam edeceğiz. Müzikle insanları bir nebze iyileştirmeye devam” dedi.

Pınar Dilek’le sürpriz evliliğiyle ilgili konuşan Tarkan “Çok sevdim. Zaten yapı olarak evcimen biriyim. Evde olmayı severim. Hayat arkadaşımla hayatımı yaşamayı isterim. Çok mutluyum” açıklamasını yaptı. Mutfağa eşiyle birlikte girdiklerini ve güzel yemekler yaptığını söyleyen sanatçı, “Çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Henüz değil” yanıtını verdi.

Ardından Antalya’da sahneye çıkan Megastar’ı 15 bin kişi izledi. Kendisine çiçek hediye eden çocuklara fide vererek doğayı korumaları için söz alan Tarkan, “Expo 2016’yı çok sevdim çünkü teması botanik ve çiçekler. Konser çıkışında size dağıtılacak tohumları lütfen dikin. Çocuklara bu deneyimi yaşatın” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu