Ana Sayfa Magazin GÜLŞEN KAVGANIN ORTASINDA KALDI!..

GÜLŞEN KAVGANIN ORTASINDA KALDI!..

Sözcü’den Mustafa Deryahan’ın haberine göre ünlü şarkıcı Hadise’nin sahibi olduğu Bodrum Yalıkavak Tilkicik Koyun’da bulunan La Plaj isimli beach’in 19:00 sularında iki gurup birbirine girdi.

Kız kavgasından çıktığı belirlenen kavgada sahnenin önünde bulunan guruplar şişelerle ve kırık bardaklarla birbirini kestiler. Büyüyen olayda mekanın içerisinde bulunan yaklaşık 600 kişi sağa sola kaçışmaya başladı.

Olay ünlü sanatçı Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu’nun beach partide sahne aldığı sırada gerçekleşti.

Herşey çok güzel başladı. İlk önce sahneye müzisyen Ozan Çolakoğlu çıktı. Daha sonra eşi Gülşen’i davet etti. Yaklaşık 45 dakika sahnede kalan Gülşen, yerine oturmak üzere sahneden indi.

Yaklaşık 20 dakika sonra Ozan Çolakoğlu’nun D.J. performansı sırasında sahnenin önünde bulunan iki gurup birbirine girdi. Kabinden binbir güçlükle inen Ozan kalabalıktan kaçıp eşinin olduğu alana doğru geldi.

600’e yakın müşterinin üzerlerine doğru geldiğini gören Çolakoğlu hamile olan eşini o kalabalıktan kaçırarak mekanan arka tarafından kaçmaya çalıştılar. Birçok genç ise Gülşen’in yanına sığınarak adeta korkudan ne yapacaklarını şaşırdılar.

İnsanların yanına sığındığını farkeden Gülşen korku ile olayın yanlarına doğru sıçramaması için adeta yer değiştirmek zorunda kaldı. Topuklu ayakkabılarla orman yolunu tercih eden Gülşen ile Ozan kendilerini birbir güçlükle özel araçlarına attılar. Ozan ile Gülşen kavgadan dolayı orman yolundan kaçışlarını ise, “Allah Allah bu insanlar neden böyle, güzel güzel eğlenmek varken kavga nedir? Sinirlerimiz bozuldu, ağlancak halimize gülüyoruz” diyerek araçlarına bindiler. Olay yerine daha sonra ambulans ve polis araçları gelerek zor durumda olanlara müdahele ettiler. Kavgayı çıkaran iki grup ise kalabalığın arasına karaşarak kaçtılar. Birkaç kişi ise güvenlik görevlileri tarafından yakalanarak etkisiz hale getirilip polise teslim edildi.

OZAN ÇOLAKOĞLU’NDAN AÇIKLAMA

Olay sonrası adeta sinirleri bozulan Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu, soluğu Yalıkavak’ta bulunan Mufla isimli restaurantta aldılar. Basına açıklama yapan Ozan Çolakoğlu, “Normal karşılıyoruz, genelde böyle şeyler oluyor, proğramın sonlarına gelmiştik. İçmesini bilemeyenler maalesef böyle şeyler yapıyorlar” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Eklenenler

The Good Place 5. sezon çıkacak mı?

Bu senenin başında “The Good Place” dizisinin 4. sezonu NBC üzerinden izleyici ile buluştu. Aynı zamanda dizinin 4. sezonu, bugün Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Yayımlanan yeni sezonun ardından uslarda kalan en büyük sual yeni bir sezonun olup olmayacağıydı. “The Office”, “Parks and Recreation” ve “Brooklyn Nine-Nine” gibi yapımlara imza atan Michael Schur’un kaleme aldığı komedi dizisi, izleyicilere veda ediyor. Dizi, 4. sezonuyla final yaptı ve yeni bir sezonun gelmeyeceğini duyurdu.

Hercai 41. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Miran Babasının Hazar Olduğunu Öğrenecek Mi?

Atv’nin hoşlanılan dizilerinden Hercai, 40. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Azat’ı bir yere çarpanın Miran olduğunu bakan Şadoğlulları ona düşman oluyor. Reyyan, Miran’ın suçsuz olduğuna inanıyor. Ama inanmıyormuş gibi yaparak ondan boşanacağını açıklıyor. Böylece Miran’ın öldürülmemesini sağlamak istiyor. Aslan, kendisini geliştiren Reyyan’ın öz babasıyla beraber hareket ediyor. Sultan, oğlu Aslan’a kavuşuyor.

Farah Zeynep Abdullah, annesine özlemini cümlelere sığdıramadı

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Şimdilerde Suçsuzlar Apartmanı adlı TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU’nin çok konuşulan dizisi ile ekranlara gelen oyuncu Farah Zeynep Abdullah, annesi ile uzakta olmanın güçlüğünü yaşıyor. Daha önceki zamanlarda 30 yaşına giren oyuncu, anneannesinin 83. yaş gününde de beraber bir resimlerini paylaşmıştı. Farah Zeynep Abdullah’ın ailesine çok düşkün olduğu, sosyal medya hesabından da anlaşılıyor. Oyuncu, bir dönem Londra’da yaşamıştı.

Avatar 2 ne zaman çıkacak?

İlk olarak 2009 senesinde izleyici ile buluşarak bilim kurgu cinsinde yeni bir devir başlattığını açıklayabileceğimiz Avatar’ın devam filmleri üzerindeki çalışmalar sürdürülüyor. Geçtiğimiz saatlerde filmin çekimlerinin bittiği açıklandı. Filmin çekimlerinin bitirilmiş olması ise yeni filmi coşkuyla bekleyen izleyicilerin usuna “Avatar 2 ne zaman çıkacak?” sualini getirdi. Avatar 2 ne zaman vizyona girecek? İlk filmin çok beğenilmesi de ele alınırsa toplamda ikişer sene arayla yayımlanacak 4 yeni Avatar filmi tasarlanmıştı.

Mucize Doktor 31. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ali Kıvılcım’ın Bebeğinin Gönderilmesini İstemiyor!

Fox Tv’nin hoşlanılan dizisi Mucize Hekim, merakla beklenen 31. kısmıyla 1 Ekim perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ferda, sağlık kurumunda kendisini ilgilendirecek tek bir şey olduğunu, onun da Ali olduğunu söyler. Beliz, Kıvılcım’ın bebeğinin evlatlık verilmesi istediğini açıklar. Ferman ise, Beliz’in bu kararına karşı çıkar. Hatta onun suratına bakmayacağını açıklar. Adaletli hoca, fenalaşıyor ama Ferda, …

Yaşam