Magazin

DİLARA ENDİCAN: “GÜZELLER GÜZELİ ASLIHAN..”

DİLARA ENDİCAN’DAN ESKİ DOSTU SİNEM KOBAL’A ŞOK EDEN GÖNDERME

Takvim’de yer alan habere göre Mayıs ayında Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen ünlü oyuncu Sinem Kobal’ın eski dostu Dilara Endican, önceki gün instagram’dan nispet yaparcasına bir paylaşımda bulundu. Yıllar önce Sinem Kobal ile Arda Turan’ı tanıştırarak ikilinin aşk yaşamasına vesile olan Endican, Marmaris’te tatil yapan ünlü futbolcu ve sevgilisi Aslıhan Doğan’la mutluluk pozu verdi.

Dilara Endican, EURO 2016’ya erken veda eden Arda Turan ve moral tatilinde ona eşlik eden sevgilisi Aslıhan Doğan’la çektiği kareye “Öyle mutlu oldum ki… Denizin ortasından bir anda güzeller güzeli ile yanımda bitti” notunu düştü.

ARDA’YA TEPKİ VAR

Bir zamanlar Sinem Kobal’la yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, ancak Arda Turan’la ilişkisi noktalanınca güzel oyuncuyla araları bozulan Dilara Endican’ın bu paylaşımı “Endican, eski dostu Sinem Kobal’a nispet mi yapıyor?” sorusunu akıllara getirdi. Endican’ın Aslıhan Doğan için ‘güzeller güzeli’ demesi dikkat çekti. Öte yandan sevgilisiyle tatilini uzatan ünlü futbolcuya İspanya basınından kondisyonsuz olduğu ve bir an önce tatilini noktalayarak Barcelona’ya dönmesi gerektiği ile ilgili eleştiriler yapıldı…

SİNEM’İN ADRESİ İSPANYA

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evliliği olan Sinem Kobal ise şu sıralar İspanya’da tatil yapıyor…

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu