Magazin

DEFNE SAMYELİ’NDEN ÇARPICI MESAJ!..

Sözcü’den Erdinç Yapan’ın haberine göre geride bıraktığımız gün Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen terör saldırısından kılpayı kurtulduğunu sosyal medya hesabından duyuran başarılı isim Defne Samyeli, bu olaydan sadece birkaç gün sonra bu defa doğum günü notunu hesabından paylaştı.

Denizcilik ve Kabotaj Bayramı olarak kutlanan 1 Temmuz’da dünyaya geldiğini söyleyen Samyeli, denizci bir babanın kızı olarak bunun hoş bir tesadüf olduğunun da altını çizmiş.

İşte Defne Samyeli’nin o duygusal satırları: “Bugün benim doğum günüm. Dünyada geçirdiğim her yıl, hayatıma giren her insan ve her tecrübe için şükran dolu olduğum bir yaştayım. Zaman, benim arkadaşım. Her geçen yıl büyüyüp genişlediğimi, tecrübenin beni daha iyi bir versiyonum yaptığına inanıyorum. Beni sevgisiyle, güzel mesajlarıyla şımartan ailem, dostlarım, sevdiklerim, yakından-uzaktan tanıdığım herkese çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız. Denizci bir babanın kızı olarak hoş bir tesadüf sonucu Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nda doğmuşum. Ama bu yıl doğumgünüm aynı zamanda Kadir Gecesi’ne de denk geldi, dolayısıyla içimden geçenleri paylaşmak istiyorum. Bizi ve evreni yaratan, sonsuz sevginin kaynağı olan Allah’a, bu güzel gezegen, her sabah doğan güneş, içimize çektiğimiz nefes ve verdiği bütün nimet ve dersler için milyonlarca kez teşekkürler. Bu kutsal gece tüm dünyaya barış ve sevgi getirsin.”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu