Magazin

ERHAN ÇELİK’TEN GÜLBEN ERGEN’E ŞOK EDEN GOL!

Sözcü’de yer alan habere göre Atatürk Havalimanı’ndaki patlama sonrası sosyal medyada olayla ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı. Paylaşım çok sayıda olunca ister istemez konuyla ilgili karışıklıklar da yaşandı. Belçika’da yaşanan havalimanı saldırısının fotoğrafı, dün yaşanan patlamanın fotoğrafı gibi servis edilince, pek çok ünlü isim tıpkı Gülben Ergen’in düştüğü duruma düştü.

Gülben Ergen olayı lanetlemek ve duygularını belli etmek adına sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve söz konusu fotoğrafı kullandı.

Ergen bu paylaşımı yaparken haberci eşi Erhan Çelik de sosyal medyada dönen yanlış içerikler konusunda takipçilerini uyarıyordu. Ancak görünen o ki Erhan Çelik bu paylaşımı yapmadan önce eşini uyarmayı unutmuştu.

“TERÖRE HİZMET EDİYORLAR”

Ergen, hem Brüksel fotoğraflarını paylaşıp hem de “Turistler kaçıyor” yazınca tepki çekti. Ergen’in paylaşım yaptığı dakikalarda kocası Erhan Çelik ise Brüksel saldırısının fotoğrafını İstanbul diye paylaşanları eleştiriyordu. “Teröre, teröriste hizmet ediyorlar” diyen Çelik’e göre; karısı Gülben Ergen de saldırı sonrası teröre ve teröriste hizmet etmekten geri kalmadı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu