14 gün kuralını uygulamayan Işıl Reçber kendini savundu!

Geçtiğimiz hafta Amerika'dan dönen ve koronavirüs önlemlerini hiçe sayarak evinden dışarı çıkan Işıl Reçber, tepki toplamaya devam ediyor...

Takip Et:

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, ülkemizde de yayılmaya başlayınca Sağlık Bakanlığı tarafından bir dizi önlem alındı. Bunlardan biri de yurt dışından gelen kişilerin 14 gün karantina altında kalması. Koronavirüs, Türkiye’ye yayılmadan önce yurt dışında olan ünlülerin de her vatandaş gibi bu kurala uyması bekleniyor.

Arzu Sabancı ve Şeyma Subaşı gibi isimlerden sonra Işıl Reçber de 14 gün kuralını hiçe saydı. 4 Mart’ta ABD‘ye giden Reçber, geçtiğimiz hafta İstanbul‘a döndü. Işıl Reçber, Sağlık Bakanlığı‘nın “Yurt dışından gelenler 14 gün evden çıkmasın” uyarısını hiçe sayıp dün Etiler‘deki güzellik merkezine gitti. Reçber‘e takipçilerinden tepki yağdı.

2. Sayfa programına telefonla bağlanarak konu hakkında konuşan Işıl Reçber, “Orası Etiler’de güzellik merkezi değil sağlık kliniği. Bizler bilinçli insanlarız. Bağışıklık sistemini güncellemek adına ozon terapi yaptırdım.” diyerek kendisini savundu. Reçber‘in hala olayın ciddiyetini fark etmemesi ve sitemle kendini savunması sosyal medyada büyük yankı buldu.