MOURINHO NEDEN KOVULDU?

İki Manchester United oyuncusu hala Chelsea'de oynayan arkadaşlarından Mourinho'nun kovulma nedenini sordular.

Bu konuda çok hassas bir şekilde Van Gaal'dan sonra bir hata daha yapmak istemeyen kulübün ikinci başkanı Ed Woodward yeni hoca için şimdiden araştırmalara başladı.

United kulübünün şu ana kadar Mourinho'ya teklif yapmamasının nedeni ve neden  Chelsea'den kovulduğunu araştırması aradıkları hocanın Mourinho olup olmadığına dair emin olmak istemeleri.

Bu nedenle Ed Woodward  şampiyon olduktan bir sene sonra Mourinho'nun neden kovulduğu sorusunun cevabını arıyor. Chelsea kulübü Spotif Direktörü Michael Emelano, bu konuda yaptığı açıklamada Mourinho ile futbolcuların görüş ayrılığına düştüğünü ve takımda telafi edilemeyecek geçimsizlik başladığı için Mourinho ile yolların ayrıldığını açıklamıştı.

Chelsea'den kovulduktan sonra Van Gaal'ın yerine göreve getirileceğine garanti gözüyle bakan Mourinho'nun geleceği United kulübü ve futbolcularını dinledikten sonra pek garanti gibi gözükmüyor.

Geçen hafta United konusunda '1 Milyonluk Soru' cevabını veren Mourinho'dan sonra Van Gaal yaptığı açıklamada bu konunun tam bir skandala dönüştüğünü açıklamıştı.

Edip Adanır – Londra

 

Fanatik