MAHREZ OPERASYONU

Ranieri, 'Mahrez'i takımda tutabilmemiz için önce Şampiyonlar Ligi'ne katılmamız gerekiyor. Her gün Mahrez hakkında transfer haberleri medyada yer alıyor. Benim amacım ilk dörde girmek şampiyon olmak ve önemli futbolcularımızı takımda tutmak' dedi.

Ranieri, 'Mahrez Barcelona'ya gitmek istiyorsa oynayacağınız beş maçta kendini göstermeli ve maç kazandıracak bir performans göstermeli. Elbette Şampiyonlar Ligi'ne katılmak çok önemli. Böylece önemli oyuncularınızı takımda tutabiliriz. Bu nedenle gelecek 5 maç dedim.

Eğer ben Mahrez'in yerinde olsam 'Birçok kulüp benim peşimde hepsi beni kadrolarına katmak istiyor Okey. Onlara bende gördüklerinden fazlasını vermeliyim sahada. Çok iyi oynamalıyım belki bir büyük takım beni transfer eder' diye düşünürdüm. Hiçbir kulüp sezon başında oynadığı maç kazandıran performansını hatırlamaz son durumuna bakar.

Mahrez bana gelip 'hocam ben filanca takıma gitmek istiyorum çocukluğumdan beri o takımda oynamak istiyordum' derse ben 'Güle güle yolun açık olsun başarılar dilerim' cevabını veririm. Ben mutlu oyuncularla çalışmak isterim. Leicester bir Barcelona veya Real Madrid değil fakat iyi bir takımız.' açıklamasında bulundu.

Mahrez iyi oynadığı müddetçe takımda yerini alır. Eğer Real ve Barcelona'yı hayal ederse bençte benimle beraber oturur.
 
Edip ADANIR

 

Fanatik