FELİPE MELO: BEN OLDUM MU DİREKT KIRMIZI ÇIKIYOR

Takip Et:

Serie A’da son 7 maçında bir galibiyet alabilen ve dün akşam Sampdoria karşısında Giuseppe Meazza’da önemli bir sınav veren Inter, karşılaşmadan 3-1’lik galibiyetle ayrılırken, 57. dakikada Miranda’nın attığı golde asist yapan Felipe Melo, hem takımının genel gidişatını değerlendirdi hem de kendisine karşı ön yargılı olduğunu iddia ettiği hakemleri eleştirdi.

"Düzelmenin ilk adamı"

Sampdoria karşısında aldıkları galibiyetin önemine değinen Melo, "Bu bizim yeniden lige dönüşümüzün, düzelmemizin ilk adımı… Gerçekten tüm maç bizim üstünlüğümüzde geçti. Onlara son dakikalarda da olsa gol şansı vermemeliydik." şeklinde konuştu.

"Ben oldum mu kırmızı çıkıyor"

Hakemlerin kendine karşı önyargılı olduğunu belirten Brezilyalı orta saha, "İnsanların neden sürekli benim hakkımda konuştuğunu anlamıyorum. Çok fazla sert faul gördüm. Bazen sarı kart çıkıyor, bazen faul bile verilmiyor. Ancak ben yaptığımda direkt kırmızı çıkıyor." dedi.

Editörün yorumu:

Türkiye’de görmediklerine sayabilirsin Melo!

Inter’in gidişatı hakkında söylediklerine pek fazla itiraz edilemez, zaten orta halli konuşmuş Melo ancak ‘Neden herkes beni konuşuyor?’ demesi tam bir skandal… Galatasaray’da sezon başı kamplarına katılmaması, kafasına göre ‘takılması’, buna rağmen her zaman -oynadığı oyunun da hakkını vermek lazım – başüstünde tutulması… Her hafta çok sert fauller yapıp, garip itiraz ve mimikleriyle Galatasaray taraftarı dışında herkesin antipatisini toplayan, sezon sonunda kendi taraftarının bile azımsanmayacak bir bölümüne "Tamam artık yeter, ortalığı çok geriyor" dedirten bir futbolcuydu Melo… Inter’de de şiddeti azalsa da aynı davranışlara devam ediyor ve hala hakemlerden yakınabiliyor. Türkiye’deki sert faullere, şiddetli itirazlara, hakemleri taraftarın önüne atmalara, sarı kartlardan sonra topu alıp herkesin gözü önünde yere vurmalara çıkmayan kartları sormak lazım kendisine…

Hakan Ateşler

Fanatik