60 MİLYON EURO’YU REDDETTİ

Milan’ın Kolombiyalı golcüsü Carlos Bacca için Çin kulüplerinin Ocak ayında 60 milyon euroluk teklif yaptığı açıklandı.

Bacca’nın menajeri Sergio Barila’ya dayandırılarak verilen haberlerde Bacca’nın Ocak ayında Avrupa’nın ve Çin’in gözde ekipleri tarafından takip edildiği ve teklifler yapıldığını belirterek oyuncunun gitmeyi kabul etmediği iddia edildi.

Kolombiyalı golcü için bu transfer piyasasını alt üst eden Çin kulüplerinden birinin 60 milyon euroya kadar yükselen bir teklif yaptığı ancak kabul görmediği ifade edilirken menajer Barila, “Futbolda yarın bile ne olacağını bilemezsiniz. Çin kulüplerinin ilgisi olduğu doğru. Önemli Avrupa kulüplerinden de Carlos’u isteyenler var.” ifadelerini kullandı.

Oyuncunun geleceğine ilişkin daha fazla konuşmayı doğru bulmadığını söyleyen menajer Barila’nın sezon sonunda değeri iyice artacak olan Bacca’yı farklı takımlara götürmek için bazı kulüplerle görüşmeler yürüteceği İtalyan basını tarafından iddia ediliyor…

Sezon başında Sevilla’dan 30 milyon euro bonservis bedeli ile Milan’a transfer olan Bacca, attığı gollerle İtalyan ekibinin en dikkat çeken ismi olmayı başardı. Bacca, Serie A’da bu sezon oynadığı 25 karşılaşmada 13 gol atarak adını duyurdu. (Sporcope)

Fanatik