DZSUDZSAK: FENERBAHÇE’Yİ BANA BIRAKIN

Bursaspor, evinde oynayacağı Fenerbahçe karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu nezaretinde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1.5 saat sürdü. Sakatlığı bulunan Serdar Aziz ve Emre Taşdemir de takımla birlikte çalıştı. Her iki oyuncunun da maçakadar hazır olması  bekleniyor, bu gelişme teknik heyeti sevindiriyor. Ancak zorlu karşılaşma öncesi camiayı asıl heyecanlandıran konu ise son haftalarda eleştirilen Balasz Dzsudzsak’ın hırsı.

‘Hocam bana güveniyor’

Çin’e transfer olacağı iddiaları hakkında konuşan Dzsudzsak, “İtiraf ediyorum, en iyi performansımı gösteremedim ancak bazı insanlar bunun bir takım oyunu olduğunu unutuyor. Hocam beni gözden çıkardığı gibi bir durumun söz konusu olmadığını ve inanmaya devam etmemi, insanların benim daha iyi olacağıma inandığını söyledi. Benimle ilgili birçok haber yapılıyor. Günden güne bu haberleri okuyorum. Kabul ediyorum, takımdaki rolüm hem kulübün hem de benim beklediğim gibi değil” diye konuştu.

‘Kriz masamız var’

Pazartesi günü yöneticilerle bir görüşme gerçekleştirdiğini ifade eden Macar oyuncu, “Takımı nasıl ileriye götürebileceğimiz hakkında küçük bir kriz masası oluşturduk. Hocamla da konuştuk. Takımım için Fenerbahçe maçında elimden geleni yapacağım ve hakkındaki iddialara asılsız olduğunu göstereceğim. Fenerbahçe’yi bana bırakın” dedi. 

Fanatik