AŞK TRİBÜNÜ

Medipol Başakşehir-Beşiktaş karşılaşması, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne denk geldi, karşılaşmada birçok sürpriz uygulamaya imza atılarak Türk futbol tarihinde bir ilk yaşatıldı.

Mücadeleden bir gün önce Medipol Başakşehir Kulübü, Sevgililer Günü’ne özel olarak passoligi olan kadın ve öğrencilere karşılaşmayı ücretsiz izleme imkanı sundu. Sürpriz bununla da kalmadı, özel günün sponsoru Clear, Kuzey Kale arkası tribününün bir bölümünde günün anlamına uygun olarak sevgilileri konuk etti.

Keman eşliğinde maç keyfi ‘Valentines Game’ (Aşk oyunları) yazan, ‘İki aşk bir arada’ sloganıyla hayata geçirilen etkinlikte, restoranta dönüştürülen stadyum tribünlerinin özel bölümünde çiftler hem müsabakayı izledi hem de keman eşliğinde yemeklerini yedi. Sevgililer Günü’ne özel masalarda çiftler romantik bir gece yaşarken, bu tarihi anlar güzel görüntülerin ortaya çıkmasını sağladı. Bu arada karşılaşmayı 6870 taraftarın takip ettiği, Beşiktaş taraftarı da kendilerine ayrılan Güney Kale Arkası Tribünü çok büyük ölçüde doldurduğu belirtildi.

Fanatik