SERGE AURİER, HOCASI BLANC’A KÜFÜR ETTİ!

Fransa Ligue 1 takımlarından PSG’de forma giyen Serge Aurier’in başı, sosyal medyada yayınlanan bir video yüzünden oldukça belaya girecek gibi duruyor.

Bir arkadaşı tarafından dün akşam saatlerinde Periscope’tan yapılan bir yayında takipçilerin sorularını yanıtlayan Fil Dişili futbolcu, hocası Laurent Blanc ile takım arkadaşları hakkında ağır ve küfürlü sözler söyledi.

Arkadaşıyla birlikte Periscope’tan gelen soruları yanıtladığı anlarda teknik direktörü Laurent Blanc’ı ib***e olarak nitelendiren Aurier, ”Zlatan seni baskı altına alıyor mu?” sorusuna, ”Bana baktığın zaman, onun beni baskı altına alabileceğine inanıyor musun?” diye yanıt verdi.

23 yaşındaki futbolcu, takım arkadaşı Di Maria için ”O bir kukla” yorumunu yaparken, bir diğer takım arkadaşı Salvador Sigiru içinse ”Onun işi bitmiş” ifadelerini kullandı.

Ortaya çıkan bu video sonrası, Aurier takımın bugün yaptığı antrenmana katılmadığı ortaya çıktı.

Fransız gazeteci Pierre Menes ise, Aurier’le temasa geçtiğini ve genç futbolcunun kendisine videoyla oynama yapıldığını ve kendisinin bu söylemlerde bulunmadığını Twitter’dan paylaştı.

İlk vukuatı değil
Aurier’in gündem yaratan skandal videosu, oyuncusunun ilk vukuatı değil.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl Şampiyonlar Ligi’nde oynanan Chelsea maçında hakem Bjorn Kuipers tarafından kırmızı kart gören Aurier, aldığı 3 maçlık cezasının ardından Facebook hesabından bir paylaşımda bulunarak, Hollandalı hakemi ”O****Ç olarak nitelendirmişti.

Fanatik