Spor

REAL SOCİEDAD BRUMA İÇİN DÜĞMEYE BASTI

Sezon başında 1.9 milyon Euro bedelle Real Sociedad’a kiralanan Bruma, buradaki performansıyla İspanyol ekibini etkilemişe benziyor.
 
AS gazetesinin haberine göre Real, Bruma’nın bonservisini satın almak için Galatasaray’la görüşmelere başladı. Fakat İspanyol ekibi, satın alma opsiyonu olan 7.5 milyon Euro’yu fazla bulduğunu Bruma’ya bildirdi ve yapılacak görüşmelere onun da katılmasını istedi. İspanya’da oldukça mutlu olan Bruma’nın bu teklife sıcak baktığı ve bonservisinde indirime gidilmesi konusunda sarı kırmızılı ekiple görüşeceği kaydedildi.
 
Gazete, buna rağmen Galatasaray’ın elinin güçlü olduğunu zira başta Monaco olmak üzere Bruma’nın birçok talibi olduğunu yazdı.
 
Bruma için KAP’a yapılan açıklamada, “Real Sociedad, 30 Nisan 2016’ya kadar 7.5 milyon Euro bonservis ücreti ödemek kaydıyla futbolcuyu satın alma opsiyonuna sahiptir” ifadesi yer alıyor.
 
Bu sezon Real Sociedad formasıyla 23 maça çıkan Bruma 3 gol kaydetmeyi başardı. Galatasaray, Bruma için Sporting Lizbon’a 10 milyon Euro garanti ücret ödemişti.
 
(Ajansspor)

Fanatik

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu