TÜRK TELEKOM’DAN GENÇLERİ SPORA TEŞVİK İÇİN SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ

“Türkiye’ye Değer” sloganıyla çok sayıda kurumsal sosyal sorumluluk projesini hayata geçirenTürk Telekom, spora ve sporcuya verdiği desteğe devam ediyor. Türk Telekom, yeni eğitim dönemi kapsamında, 52 Türk Telekom okuluna yaklaşık 8000 adet, Türk Telekom Amatör Spor Kulüplerine ise yaklaşık 15500 adet spor malzemesi dağıtımı gerçekleştirdi. Türk Telekom böylelikle toplamda 25 bine yakın spor malzemesi yardımı yapmış oldu.

Müsabaka kıyafetleri, forma,şort, eşofman takımı, yağmurluk, spor çantası, futbol, basketbol ve voleybol topu gibi spor gereçlerini içeren destek kapsamında, gençlerin spor yapmaya teşvik edilmesi amaçlanıyor.

Türk Telekom Amatör Spor Kulüpleri Türkiye’nin dört bir yanında 30 bini aşkın sporcu yetiştirdi.

Türkiye’nin sportif anlamda sürdürülebilir başarılar elde etmesini hedefleyen Türk Telekom, Amatör Spor Kulüpleriprojesi ile Türkiye’nin dört bir yanındaki 46 spor kulübüyle, tenisten atletizme, eskrimden wushu’ya kadar 29 değişik branşta 5 bini aşkın sporcuya destek veriyor. Türk Telekom, gerçekleştirdiği bu yatırımlara 30 bini aşkın sporcuyu ülke sporuna kazandırmış durumda.

Fanatik