Magazin

BİRCE AKALAY İKİ SET ARASI MEKİK DOKUYOR

Star’da yer alan habere göre ‘Deliormanlı’ filminde “Hülya” karakterine hayat veren Akalay “Şanslıyım çünkü hayatta en sevdiğim işi yapabiliyorum. Bu yüzden aynı anda iki işi birden hakkıyla yapmaya çalışmak, yorgunluktan ziyade benim için büyük bir keyif.

İki sette de çok şükür şahane bir ortamda kollektif bir zihniyetle çalışıyorum. Bu da enerjime yansıyor. Ekip arkadaşlarımı güldürdükçe mutlu oluyorum.’’ dedi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu