12 oyuncunun katıldığı Payitaht Abdülhamid, 5. sezona bomba gibi başlıyor!

Takip Et:
12 oyuncunun katıldığı Payitaht Abdülhamid, 5. sezona bomba gibi başlıyor!
12 oyuncunun katıldığı Payitaht Abdülhamid, 5. sezona bomba gibi başlıyor!

Payitaht Abdülhamid’in yayın tarihi belirli oldu… Payitaht Abdülhamid 5. sezonuyla 9 Ekimde TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’de izleyicilerle buluşacak. Dizinin 5. Sezonun ilk fragmanı yayınlandı… İlk görüntüleri haberimizin devamında seyredebilirsiniz.

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarının beğenilen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid’in yayın tarihi belirli oldu. 9 Ekim Cuma akşamı izleyicisini kucaklamaya hazırlanan Payitaht Abdülhamid’in ilk fragmanı dün gece yayınlandı. Özlem son tespit ediyor…

Geçtiğimiz Temmuz ayında 119.
Yeni kısımları coşku ve merakla beklenen beğenilen dizi Payitaht Abdülhamid izleyicilerinin 3 aylık özlemlerine son veriyor.

Rejisörlüğünü Doğan Ümit Karaca ve Volkan Kapkın’ın üstlendiği Payitaht Abdülhamid’in yeni oyuncuları arasında: İsmail Hakkı, Hakan Bilgin, Cansu Fırıncı, Ali Buğuya Mete, Mehmet Korhan Fırat, Yılmaz Meydaneri, Alara Turan, Burak Haktanır, Eren Dinler, Halit Karaata, Gökşin Saraç ve Mesud Uz gibi televizyonun beğendiği akılda ve popüler adlar bulunuyor.

Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Bahadır Yenişehirlioğlu, Cem Uçan ve Cem Özer ile beraber pek çok ehemmiyetli oyuncunun rol aldığı Payitaht Abdülhamid’in 5.
kısım 9 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’de! İşte dizinin 5. sezon fragmanı:

.