Magazin

ALİNUR VELİDEDEOĞLU-ENCİ TEKER GİZLİCE BULUŞTU!

İKİSİ DE ABD’DE

Takvim Gazetesi’nin özel haberine göre geçtiğimiz Ekim olaylı bir şekilde boşanan Enci Teker ve Alinur Velidedeoğlu, şaşırttı. Olaylı bir şekilde yollarını ayıran çiftin, geçtiğimiz hafta New York’ta buluştuğu iddiaları cemiyet dünyasında kulaktan kulağa yayıldı. Alinur Velidedeoğlu, Enci Teker’in açtığı boşanma davasından hemen sonra ABD’ye gitmişti.

AYNI MÜZEDELER

Sosyetik güzelin de New York’a yerleşme kararı aldığı haberleri, ikilinin geçen hafta ABD’de buluştuğuna dair çıkan dedikoduları alevlendirdi. Eski eşlerin, sosyal medyada peş peşe New York’taki meşhur The Museum of Modern Art isimli müzeden fotoğraf paylaşması ise dedikoduların doğru olduğunun kanıtı gibiydi.

İHANET İDDİASI

Enci Teker, New York’ta kuzeni Baran Süzer’le de bir araya gelirken sosyal medyada Alinur Velidedeoğlu’yla buluştuğuna dair tek bir paylaşımda bulunmadı. Bu arada Enci Hanım, 8 yıllık evliliğini ihanet yüzünden bitirme kararı almış ve Alinur Velidedeoğlu’nun kendisini genç kadınlarla aldattığını iddia etmişti.

İSTEDİĞİ OLMADI

Boşanmak için ünlü reklamcıdan 4 milyon dolar tazminat ile ayda 10 bin dolar da nafaka talep eden Enci Teker, istediğine ulaşamadı. Alinur Velidedeoğlu, boşanırken eşine ayda 2 bin lira nafaka ile Şişli ve Teşvikiye’de 2 daire bırakmış; ancak bu dairelerin aslında Enci Hanım’ın ailesine ait olduğu ortaya çıkmıştı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu