ADIM ADIM FİNALE

0

Şampiyonlar Ligi ve Dünya Kupası’nda başarılı maçlar yöneten ve UEFA’nın gözbebeği olan hakemimiz Cüneyt Çakır, Fransa’da düzenlenecek EURO 2016’da ellerinden gelen en iyi performansı göstereceklerini söyledi.

Boğaziçi Üniversites ‘Yılın En’leri ödül töreninde konuşan Çakır, “Fransa’da ülkemizi, Türk futbolunu, Türk hakemliğini ve Türk halkını temsil edeceğiz. Bu gurur verici bir şey. Biz sahaya çıktığımız zaman, özellikle
büyük turnuvalarda halkımızın dualarını, desteğini arkamızda hissediyoruz. İnşallah bu turnuvada arkadaşlarımla, ekibimle birlikte elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

‘Testleri geçmemiz gerek’

EURO 2016 öncesi bir dizi testten geçeceklerini ve bunlardan ‘geçer’ not almaları gerektiğini ifade eden Çakır, “Testlerin hepsini başarıyla geçmemiz lazım. En son Dünya Kupası’nda da böyleydi. Bu Avrupa Şampiyonası öncesinde de yine büyük seminerleri iyi bir şekilde atlatmak istiyoruz. İlk maçı almayı hak edelim ondan sonra da adım adım gidip her maçı iyi yönetip önümüzü görürüz zaten” diye konuştu.

‘Hedefte turnuvanın finalini yönetmek var mı?’ şeklindeki soruya ise başarılı hakem, “Bu işlerde acele olmaz. Biz hep adım adım gittik bugüne kadar, bundan sonra da böyle olacak” cevabını verdi.

Fanatik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here