SERDAR ORTAÇ İKİ ATEŞ ARASINDA KALDI!..

0

Sabah’tan Yüksel Yavuz’un haberine göre ünlü popçu Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde tek başına İstinye Park’ta görüntülendi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ortaç, Milli Takım’a şarkı yapmasıyla ilgili şunları söyledi: “Tarkan daha önce yapmıştı, Kıraç da yaptı. Athena’nın yaptığı da iyiydi. Hepsi çok başarılı şarkılar yapmıştı. Bu sefer şans bana güldü ve ben yaptım. Bir gün Chloe ile burada oturuyordum ve Mustafa Çağlar ile karşılaştık. Ayaküstü konuştuk ve bana Fatih Terim’in bir sözünü söyledi ve ‘Buna şarkı yapabilir misin?’ dedi. Ben de iki hafta içinde yazarak ona dinlettim. O da federasyona gönderdi, onlar da beğendi.”

Yılbaşında Kıbrıs’ta sahneye çıkacak olan ve aynı gece 3G teknolojisiyle Hande Yener’in Etiler’deki konserine dahil olacak olan Ortaç, “Çok büyük bir proje oldu, çok uğraşıldı” dedi.

HANDE YENER (FOTO GALERİ)

Bu arada ezeli rakipler Hande Yener ve Demet Akalın’ı barıştıracağı yönündeki haberlerle ilgili de şu yorumu yaptı: “Kimsenin küs olmasını istemem ama karışmasam iyi olur. Herkesin kendi inisiyatifi. Belki de küs değiller; ne geçti aralarında bilemezsin, o yüzden ben karışmayayım.”

DEMET AKALIN (FOTO GALERİ)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here