BERARDİ JUVENTUS'A DOĞRU

0

Sassuolo’da forma giyen Domenico Berardi’nin menajeri, Juventus ile sözlü anlaşma yaptıklarını ve haziran ayında 25 milyon Euro’ya transfer olacağını söyledi.

21 yaşındaki genç futbolcunun Juventus ile anlaşmaya varmasına rağmen menajer Simone Seghedoni, Tottenham dahil İngiltere ekiplerinin ilgisi olduğunu ama ilgilenmediklerini açıkladı.

Seghedoni, ‘Son yıllarda herkes Berardi’nin Juventus’a gitmesi gerektiğini söylüyor. Ama bu karar tamamen Sassuolo’ya ait’ dedi.

Berardi’nin menajeri iki kulübün arasında resmi bir anlaşma olmadığını ancak sözlü olarak mutabakata vardıklarını açıklarken, haziran ayında 25 Milyon Euro’ya bu transferin resmilik kazanacağını söyledi.

Simone Seghedoni, " Tottenham dahil birçok kulüp Berardi’yi takip ediyor. Bu bizim için bir sürpriz değil. Son günlerde birçok takım onu izlemeye geldi. Berardi’nin gelişmeye ihtiyacı var. Haziran ayında Berardi’nin nereye transfer olacağını kestirmek güç değil ancak Ocak ayında büyük ihtimalle Sassuolo’dan başka takıma gitmeyecek" açıklamasında bulundu.

Fanatik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here