AYKUT KOCAMAN: TAKIMIMDA ELEKTRİKLER GİTTİ!

0

Konyaspor’ın deneyimli teknik direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş’a deplasmanda 4-0 kaybettikleri karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Başakşehir Stadı’nda 0-0 sona eren ilk yarı sonrasında karşılaşmanın ikinci bölümünde oyundan koptuklarını söyleyen Kocaman, “Golü yedikten sonra geçen seneki halimize döndük. Darbeyi yediğimiz an ayağa kalkamama hastalığımız nüksetti. 1-0’dan sonra takımımda elektrikler gitti. İlk yarı ve ikinci yarıya baktığımızda siyah ve beyaz kadar farklıydı bizim adımıza. İstediğimiz futbolu da sergileyemedik” dedi.

‘Toparlanacağız’

Ligin ilk yarısını istedikleri sırada tamamlayamadıklarını söyleyen Aykut Kocaman, “İkinci yarı öncesindeki arada eksiklerimizi görüp ikinci yarıya yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz. Toparlanacağımıza inancım tam” açıklamasında bulundu.

Mbamba: Kötü sonuç aldık

Konyaspor’da orta saha oyuncusu Kibong Mbamba maçı ve sezonun ilk yarısını değerlendirdi. Başarılı oyuncu, “Zor bir maçtı ve kötü bir sonuç aldık. İlk yarıda iyi oynamamıza rağmen ilk golü yedikten sonra motivasyonumuz düştü ve yorulmaya başladık. Oyunun geri kalanına da tepki gösteremedik. Ancak genel olarak iyi bir performansımız var. Bende son zamanlarda gösterdiğim oyundan memnunum. Umarım ki ikinci yarıda daha iyi oluruz” dedi.

Fanatik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here