BURCU BİNGÖL’E ‘İHANET’ HAPSİ!..

0

Takvim Gazetesi’nin özel haberine göre ünlü yapımcı da güzel sevgilisini ABD’ye yolladı. 2 aydır New York’tan dönemeyen Burcu Bingöl de üzüntüsünü facebook’ta ‘Ben kaldım buralarda’ diyerek dile getirdi.

Takvim’in Ekim’de ortaya çıkardığı Burcu Bingöl ile Fatih Aksoy yasak aşkı, gündem yaratmıştı. Haberimiz üzerine Ayşegül Aksoy, kendisine birçok defa ihanet eden yapımcı eşine resti çekmişti. Olayların ardından da Bingöl, soluğu New York’ta almıştı.

BOŞANMAK İSTEMİYOR

Herkes Burcu Bingöl’ün kısa bir tatil için ABD’ye gittiğini düşünürken bunun zorunlu bir tatil olduğu ortaya çıktı. Dedikodulara göre Ayşegül Aksoy, eşine “Ya o kızı işten kovacaksın ya da bir daha onu görmeyeceğim. Yoksa bu evlilik biter” diye ültimatom verdi. Yasak aşkıyla eşi arasında bir seçim yapmak zorunda kalan Fatih Aksoy da Burcu Bingöl’ü MED Yapım’dan kovmadı ancak sevgilisini ABD’ye yolladı.

BAŞKALARIYLA GÖRÜŞÜYOR

1 ayı aşkın süredir New York’ta olan Bingöl’ün facebook profilinden üzgün bir ifadeyle “Ya ben kaldım buralarda” demesi ise dedikoduların kanıtıydı. Bu arada Burcu Bingöl’ün İstanbul’a döndükten sonra da MED Yapım’daki görevine yine zorunlu olarak veda edeceği ve şimdiden başka yapım şirketleriyle görüşmelere başladığı da konuşulanlar arasında…

Bir dönem oyunculuk da yapan Burcu Bingöl, Fatih Aksoy’la 4 yıl önce başlayan yasak aşkı yüzünden ABD’de mahsur kaldı.

Ayşegül ile Fatih Aksoy’un 6 yıllık evliliklerinden 2 de çocukları bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here