İLHAN CAVCAV'DAN FUAT ÇAPA AÇIKLAMASI

0

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği’nde teknik direktör Mehmet Özdilek’in görevine son verilmiş, başkan İlhan Cavcav yeni teknik direktörlük konusunda Fuat Çapa ile görüşmüştü.

Gelen haberlere göre büyük ölçüde anlaşma sağlanmıştı. Ancak son anda bir pürüz yaşayan Kırmızı Siyahlı takımın başkanı İlhan Cavcav, Fuat Çapa ile bazı konularda ortak noktada buluşamadıkları için, anlaşma sağlayamadıklarını söyledi.

Kulübün resmi internet sitesinde bir açıklama yayınlayan Cavcav, "Teknik Direktör arayışlarımız neticesinde bugün Fuat Çapa’yı Ankara’ya davet ettik. Sabah kendisiyle görüştük. Görüşmemiz sırasında anlaşamadığımız bazı hususlar oldu. Bu nedenle ortak noktalarda anlaşma zemini olmayınca, kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar diledik.

Bu nedenle, gün içerisinde bazı haber kaynakları ile internet sitelerinde farklı haberlerin yer aldığını gözlemlemiş bulunmaktayım. Bu arkadaşlarımıza göre; biz Fuat Çapa ile anlaşmışız, Çapa antrenmana çıkmış. Yok böyle bir şey. Sadece görüşme için çağırdık ve olumlu neticelenmedi.

Bu açıklamayı da bir bakıma yanlış anlamayı düzeltmek ve camiamızı bilgilendirmek için yapma gereği duydum." ifadelerini kullandı.

Fanatik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here