TEKMECİ FUTBOLCU İLK KEZ KONUŞTU

0

Yerde yatan rakibinin suratına tekme atarak tepkileri üzerine çeken Nazilli Sanayisporlu futbolcu Mehmet Değirmenci, takımdan gönderildi. Yediği tekme sonrası Dallıcaspor oyuncusu Kayhan Karakış’ın dudağına 9 dikiş atıldı.

Posta.com.tr’ye konuşan Mehmet Değirmenci, yerde yatan futbolcuya tekme atmasıyla ilgili şunları söyledi:

"Anneme küfredince dayanamadım"

"Babamı 1.5 yaşındayken annemi de 2013 yılında kaybettim.  Maçta bir önceki pozisyonda topla gelirken ölmüş anneme küfretti. Dayanamadım, faul yaptım. Sonra hakem kırmızı kart gösterince bir an kendimi tutamadım tekme attım. Pişmanım. Hepinizden özür diliyorum. Kayhan’la şahsi bir davam yok. O görüntüleri izleyemiyorum."

"Özür dilemek istedim kabul etmedi"

"Öğretmenmiş ama bir eğitimcinin küfretmesini anlayamıyorum" diyen Değirmenci "Daha önceki maçlada da farklı kişilerle küfürleşmeleri oldu. Ben olay sonrasında gidip kendisinden özür dilemek istedim. Ama kabul etmedi. Ben herkesten özür diliyorum." şeklinde konuştu.

Değirmenci, şunları söyledi:

Bu olay sonrası yaşadığım acıyı kelimelerle ifade etmem mümkün değil. Tekme acısı geçer ama insanın ruhuna işleyen acı kolay kolay geçmez. Benim canım ondan çok acıyor. "

"O iddiası tamamen yalan"

Tekme yiyen futbolcuyu daha önce de sakatladığı yönündeki sözlere sert çıkan Değirmenci, ‘Güya ben onu sakatlamışım ve 6 hafta oynayamamış. Tamamiyle yalan. Eğer öyle bir şey söz konusuysa hakem raporlarını açıp kanıtlasınlar. ‘ dedi.

Tekmeyi yiyen futbolcu: kafama şişe vurdular sandım

Öte yandan, maçta sakatlanan futbolcu Kayhan da katıldığı yerel bir televizyonun canlı yayınında kendisine tekme atan rakip futbolcuyu ne iş, ne de spor hayatında tanıdığını söyledi. Kayhan, "Aynı futbolcu beni daha önce de sakatladı. Onu tanımıyorum, husumetim yok. Olay sırasında kafama şişe vurdular zannettim. Oyuna devam edemedim. Aklıma ilk gelen, beden eğitimi öğretmeniyim, mesleğim ve ailem oldu. Altını çiziyorum bu olay Nazilli Sanayispor Kulübü’ne mal edilmemeli. Onlar benim yanımda oldular. Bir şahsın sebep olduğu olayın bir kulübe yansımaması gerekir. Gerekli cezayı alacağını söylediler. Zaten savcılık olaya ben şikayetçi olmasam da el koydu" diye konuştu.

POSTA.COM.TR / ÖZEL – Yaşar CAN

Fanatik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here