BOMBA! "MESSİ PSG'YE GİDEBİLİR"

Bir zamanlar Real Madrid’de top koşturan Angel Di Maria, La Liga günlerindeki ezeli rakibi Barcelonalı Messi’nin PSG’ye gelebileceğini iddia etti.  Manchester United’ın eski kanat oyuncusu, bu transferin Parizyenlere pahalıya patlıyacağını ancak kulübün finansal açıdan bunu gerçekleştirebilecek durumda olduğunu belirtti.

Di Maria konuyla ilgili olarak, "Umarım bir gün PSG, Messi’yi Parc de Princes’e getirir. Para oldukça herşey mümkün olabilir, onun gibi bir oyuncuyu transfer etmek kulübe çok pahalıya patlar ama Messi’nin PSG’ye gelişi hem Ligue 1 için hem de Fransız futbolu için harika olur. Kulübün bunun için kaynakları mevcut, Messi Paris’e gelebilir" açıklamasında bulundu.

İki oyuncu 2008’den beri Arjantin Milli Takımı’nda oynadı ve daha sonra Ballon d’Or’a aday gösterildi.

Dünyanın en iyisi Messi

11 Ocak 2016’da Messi, Altın Top için Barcelonalı takım arkadaşı Neymar ve Cristiano Ronaldo ile yarışacak.

Yılın futbolcusu ödülüne tekrardan aday olan Messi hakkındaki fikirleri sorulduğunda Di Maria,"Üçüde harika goller kaydetti, ancak bence Şampiyonlar Ligi’nin bu ödülle çok ilgisi var. Barcelona’nın da son Şampiyonlar Ligi Şampiyonu oluşu ödülü Messi’nin alacağı yöndeki tahminlerimi güçlendiriyor." ifadelerini kullandı. 

Büke Narin/fanatik.com.tr 

Fanatik